Соціальний квест «Рада – це МИ!»

Зазвичай  навчальний рік в  Новокаховській міській раді учнівського самоврядування (далі МРУС) починається з волонтерських акцій. Але минулого року скарбничка цікавих справ активних учнів  поповнилася ще однією  подією – соціальним квестом  «Рада – це ми».

Мета  заходу  полягає в згуртуванні  нового складу ради, знайомстві один з одним, а також з  роботою МРУС.  Квест настільки сподобався активістам учнівського самоврядування, що весь минулий навчальний  рік діти тільки і ділилися один з одним своїми враженнями та  ідеями щодо наступного випробування.  Тому, не вагаючись педагоги – куратори МРУС Оксана Гречана та Олеся Копил організували новий соціальний  квест,  гасло якого «Все що ми робимо, ми робимо на користь місту!».

Стартом змагань стало  виготовлення учасниками кумедного  колажу «Ми все ще діти», з чим команди впоралися  і розпочали гру вчасно. Другим завданням було зняти відеоролик «Привітання команди» в якому треба було  представити  назву команди, колір одягу та заклик. На третьому етапі квесту учасники відвідали інфекційне відділення дитячої міської лікарні і передали хворим діткам іграшки, які заздалегідь зібрали під час акції «Милосердя».

Далі на учасників квесту чекало четверте завдання: необхідно було випадковим перехожим побажати «Хорошого настрою на цілий день», подарувати посмішку, цукерку або повітряну кульку. Учні дарували людям гарний настрій, а ті  у відповідь – задоволені посмішки. Проходячи випробування активісти МРУС відвідали терапевтичне відділення Центральної міської лікарні. Завідуюча стаціонарним відділенням Олена Улітіна  залюбки зустріла команди та провела їх до   хворих, яких  з різних життєвих обставин, ніхто не провідує.

Виконуючи п′яте  завдання діти  передали хворим пакуночки із смаколиками та фруктами, підтримали їх  теплими словами та побажали скорішого одужання.  А ще активісти Ради гралися на дитячих майданчиках, фотографувалися та знімали веселі відеоролики.

Чотири години пересування по місту, виконання завдань і подолання труднощів – це шлях, який пройшли лідери учнівського самоврядування для того, щоб познайомитися, подружитися, дізнатися про напрямки і прийоми роботи Ради, а також приємно провести час.

Підсумком  соціального квесту стали приємна втома, багато емоцій, позитивні  враження  та затишне чаювання в Будинку дитячої творчості (директор Ірина Лісовська).

          

Оксана Гречана, Олеся Копил,

педагоги-куратори Ради МРУС