Соціальний проект «Діти Каховщини» реалізовано в Новій Каховці

Підійшла до завершення реалізація соціального проекту “Діти Каховщини”, який впроваджувався в м. Нова Каховка з листопада 2016 року по березень 2017 року  завдяки підтримці фонду Британська Рада в Україні (British Council), громадської організації «Агенція регіонального розвитку таврійського об’єднання територіальних громад» та особисто Павла Ярмія, відділу освіти  та методичного кабінету Новокаховської міської ради.

 Мета проекту –  створення умов для всебічного розвитку та виховання дітей, профілактика правопорушень та організація профорієнтації. У ньому взяли участь учні загальноосвітніх шкіл № 7 (директор Л. Грішагіна), № 8 (директор О. Олійник), № 10 (директор Т. Коткіна) та гімназії (директор О. Литвинова).

23 березня в Новокаховській гімназії відбувся заключний круглий стіл, на якому підбили підсумки роботи, розглянули, що вдалося, яких якісних змін досягнуто.

Під час круглого столу цікавим було спілкування  учнів – учасників проекту. Вони вільно висловлювали свої думки щодо профорієнтаційної роботи, а також  наголосили на тому, що проект дав можливість потоваришувати учням з різних шкіл, дізнатися про різноманітність професійних можливостей нашого міста, зануритись в історію рідного краю. Під час психологічної гри разом з методистом ММК Тетяною Лемешевою діти вибудовували лінію свого життя та визначали пріоритети на майбутнє.

Тетяна Лемешева, методист ММК