Спеціалісти центру соціальних служб для сім’ї розповіли юним новокаховчанам про те, як подолати випадки насильства в сім’ї

На жаль, в нашому суспільстві переважає думка, що проблема жорстокого поводження із членами сім’ї є внутрішньою проблемою цієї сім’ї і не потребує втручання суспільства, а тим більше держави. Але саме право на захист від насильства над особою, особливо в сім’ї, є одним із найголовніших прав громадян та дітей зокрема.

Ще недавно в нашому суспільстві вважалося неприйнятним говорити відверто про насильство в сім’ї. Проте ця форма насильства існує давно і проявляється досить часто.

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 13 грудня 2016 року спеціалістом центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, для вихованців центру спорту, туризму та екскурсій «Данапріс»  проведена лекція на тему «Скажемо насильству – НІ». Мета лекції –  підвищення рівня обізнаності щодо жорстокого поводження та насильства в сім’ї. В ході заходу спеціаліст центру пояснила присутнім, які є види насильства та як вони класифікуються, розповіла про виявлення і подолання випадків насильства в сім’ї.

Директор Н.М.Галинська