Спільна творчість – запорука успіху

2 лютого в Новокаховській ЗОШ  №10 під  керівництвом учителя української мови Л. Романіченко  відбулось засідання творчої групи вчителів української мови і літератури «Сучасний урок словесності у супроводі інформафійно-комунікаційних технологій: теоретичні засади технології уроків із використанням художніх та документальних фільмів та практичні матеріали до їх проведення».

В ході засідання розглядались питання доцільності використання кінофільмів на уроках української літератури, оскільки їх роль та місце на заняттях, їх функції, зокрема дидактичні, залишаються недослідженими. Вони потребують теоретичних обґрунтувань, експериментальних досліджень і розробки практичних рекомендацій. Отже, актуальність проблеми зумовлюється пошуками нових шляхів інтенсифікації навчального процесу, піднесення якості літературної освіти, забезпечення нових можливостей для розвитку особистості.

Під час зустрічі з доповідями виступили  вчителі  української мови і літератури ЗОШ № 4 Харламенко Л.В. і ЗОШ №3 Павленко О.О. Питання, що розглядалися в ході засідання:

1.Методичні умови впровадження кіномистецтва на уроках літератури.

2.Способи впровадження кіно на уроці.

3. Прийоми роботи та послідовність аналізу кінофрагмента.

4. Етапи ознайомлення з кінофільмом.

                                                                                                          Адміністрація