Спільними зусиллями наведемо лад у місті

У зв’язку з наближенням Дня міста, яке відзначатимемо  23 вересня, виконавчий комітет Новокаховської міської ради звертається до суб’єктів господарювання, керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності з проханням забезпечити організацію робіт з благоустрою та впорядкування прилеглої території.

Просимо провести весь комплекс заходів, спрямованих на наведення чистоти та порядку. Особливу увагу просимо звернути на:

– стан державних прапорів, які вивішено на адміністративних будівлях, об’єктах торгівлі, ресторанного господарства, послуг тощо та при потребі (втраті належного виду) оновити їх, аби не псувати зовнішній вигляд вулиць нашого міста та власний настрій;- приведення вивісок (при потребі поновлення) з назвами та режимами роботи торгових точок до вимог чинного законодавства;

– наявність урн для сміття. При організації вуличної торгівлі забезпечити своєчасне прибирання, збір та вивезення сміття з відведеної території, не допускати його накопичення.

А окремим підприємцям радимо просто помити вікна у власних торгових приміщеннях.

Сподіваємось на активну участь у забезпеченні естетичного вигляду рідного міста в цей святковий день. Бажаємо успіхів, наснаги та гарного настрою.

Т. Малій, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі