Спільними зусиллями учасники АТО Херсонщини заснували та відкрили медичний центр

Відтепер  отримати якісну і безкоштовну медичну допомогу  зможуть у новому діагностично-лікувальному центрі ті, хто  боронив мир і свободу на сході України – герої-захисники Херсонщини, котрі  нині є членами активно діючих   громадських організацій у Новій Каховці,   Херсоні й Олешках.

Саме ці спілки –  ГО учасників та ветеранів АТО «Біла стріла» (голова Дмитро Марков),   «Південна Фортеця» (Ігор Швед),  МБФ «Дитяче майбутнє» (Сергій Скорик),  Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України» (Максим Барвінов), «Спілка ветеранів АТО та волонтерів Олешківського району»  (Олександр Цегельник), об’єднавши зусилля, залучивши небайдужих людей, меценатів, спонсорів, представників влади, змогли втілити свою ідею в життя. У допомозі тут, за словами ініціаторів заснування центру, не відмовлять жодному побратиму, адже бойове братерство – як сім’я.

Відкриття медичного закладу, який розташований у Таврійському мікрорайоні Херсона, відбулось   у четвер, 6 липня. «У цих стінах панувала руїна. За рік ми маємо нову, сучасну медичну установу  з  усім необхідним обладнанням та кваліфікованими працівниками, – зазначив учасник «Білої стріли» Віталій Панахов. – Ідея виникла спонтанно і належить вона нашому товаришу Володимиру Беспечанському, також члену «Білої стріли». Ми спочатку навіть і подумати не могли, що вже за рік ця мрія обернеться в реальність. І саме реалії життя підштовхнули нас до рішучих дій». 

Вагомий внесок у заснування медичного центру вніс особисто керівник МБФ «Дитяче майбутнє» Сергій Скорик. Його  вітальні слова були лаконічними і водночас дуже змістовними: «Дуже і дуже радий, що вдалося досягти цієї поставленої високої мети. Дякую усім нам за те, що спільними зусиллями ми все ж таки це зробили», – сказав він.

Щирі слова подяки за підтримку  були адресовані   голові Бериславської РДА Олександру Гомону та міському голові Нової Каховки Володимиру Коваленку, які завітали на відкриття, а також депутату облради Ігорю Йосипенку, депутатам Суворовського району м. Херсон, організації «Варяг 2012».

Аналогічних установ, заснованих зусиллями учасників АТО в Україні немає. Тож варто віддати належне усім, хто доклав зусиль для відкриття цього лікувально-діагностичного центру. Очолила заклад Марина Голубєва – лікар-невропатолог з багаторічним стажем. Наразі допомогу в цих стінах надаватимуть отоларинголог, кардіолог,  гастроентеролог, вертебролог. У центрі діє масажний і маніпуляційний кабінети, можна пройти якісне УЗД-обстеження. І  на досягнутому тут зупинятися не збираються!

Більш докладно про відкриття центру читайте на шпальтах свіжого випуску тижневика «Нова Каховка».