Спільною думкою про щасливу громаду Нової Каховки

У середу, 13 червня, міський голова Володимир Коваленко зустрівся із керівниками релігійних організацій. Розмова відбулася у малій залі виконкому у дружній обстановці. В. Коваленко подякував представникам духовенства за спокій у громаді, за відсутність радикальних настроїв серед містян і за ту підтримку, яку вони надавали і продовжують надавати тим, хто її потребує.

Під час розмови міський голова звернувся до присутніх з проханням в разі необхідності підтримати духовно військових 57-ї мотопіхотної бригади, які відтепер постійно дислокуються у Новій Каховці.

В свою чергу представники церков могли обговорити ті питання, які турбують їх. Як от проблема гендерної рівності, про яку зараз дискутують в українському суспільству. Пастори і отці церков домовилися направити до парламенту України спільну  петицію, у якій вони висловлять свою позицію. Звичайно, окрім цього, їх турбують проблеми морального зубожіння громадян та втрати традиційного сприйняття сімейних цінностей.

Наприкінці зустрічі пастор Церкви Різдва Христового Сергій Вознюк запросив взяти участь у дитячому святі, що відбудеться 30 червня на площі Сільських Будівельників. Він наголосив на тому, що релігійна приналежність тих, хто забажає взяти в ньому участь, не має значення – запрошуються усі діти міста.

А завершилася розмова з міським головою молитвою “Отче Наш”, після чого всі присутні обмінялися взаємними побажаннями миру і благополуччя в Україні та Новокаховській громаді.