Співробітники кримінально-виконавчої інспекції Каховки та Нової Каховки змагались у стрільбі

DSCN4619_150

На днях у місті Каховка на базі ЗОШ № 3 відбулися змагання зі стрільби між особовим складом Каховського та Новокаховського підрозділів кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Херсонській області, приурочені 17-й річниці з нагоди утворення центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань, нині Державна пенітенціарна служба України.

Про це повідомляє заступник начальника Каховського МВ кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Херсонській області Олена Парфененко.

Для проведення змагань директор ЗОШ №3 Олександр Макаров надав можливість працівникам кримінально-виконавчої інспекції отримати навички поводження зі зброєю у шкільному тирі за допомогою пневматичних гвинтівок.

Розпочався захід з тренувальної стрільби під керуванням вчителя захисту Вітчизни, підполковника запасу, Анатолія Єрастова. А далі співробітники кримінально-виконавчої інспекції м. Каховка та Нова Каховка змагалися командами підрозділів. Напруга тривала до останньої кулі, яка визначила, що за результатами змагань – 1:1 перемогла дружба.

Изменение размера IMG_3456

Такі змагання підняли патріотичний дух учасників та подарували масу позитивних емоцій.

Також для працівників кримінально-виконавчих інспекцій Олександром Макаровим була проведена екскурсія до кіностудії школи «Кіностарт», де вже 3 роки знімаються аматорські шкільні фільми, переглянули відео-ролик про участь учнів в гурті «Юний рятівник МЧС України», який існує 13 років, 23-річний пішохідний спортивний туризм та театральний кружок «Разнообразие».