Співробітників ФСБ на Херсонщині затримували врукопашну – учасник події

Як ми вже повідомляли, бійці 56 окремої мотопіхотної бригади вночі, 30 червня, затримали двох співробітників ФСБ РФ на адмінкордоні Херсонщини та окупованого Криму. Затримання відбувалося із застосуванням прийомів рукопашного бою. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив військовослужбовець зазначеної бригади Юрій Ємельянов.

Зокрема, український військовий повідомив: “О 01.00 30.06.2017 року в районі коси Малої, у Перекопській затоці зі сторони тимчасово окупованої АР Крим до території материкової частини України наблизився катер на повітряній подушці з бортовими розпізнавальними знаками збройних сил Росії. На відстані приблизно 400 метрів від урізу води, на відстані 200 метрів від берегової лінії спостерігалося мерехтіння кишенькового ліхтаря. При просічуванні території коси Малої особовим складом підрозділу приблизно о 01.58. в низині в чагарнику були виявлені невідомі особи, які після застосування прийомів рукопашного бою бійцями , були затримані.”

Юрій Ємельянов також написав, що, оглядаючи місцевість за допомогою приладу нічного бачення, українські військові знайшли гумовий човен та 2 мобільні телефони та особисті речі в спортивній сумці.

“Службовці Державної прикордонної служби України прибули на місце події лише через 1 годину після затримання невідомих осіб. Затримані документів при собі не мали, але пояснили, що вони військовослужбовці РФ та виконували роль учбових порушників кордону під час навчань, але збилися з маршруту, втратили орієнтування і таким чином опинилися на материковій частині України. Таким чином, бійцями 56 бригади була зупинені заходи країни-агресора з розвідки на території України. Ввечері цього ж дня, Каланчацький районний суд, заарештував двох військовослужбовців РФ на 15 діб,” – заявив пан Ємельянов.