Співробітництво: теплі зустрічі в Естонії

Новокаховська делегація в Естонії в рамках програми «Місцева власність демократії: прозоре управління на місцевому рівні» відвідали музей “Червона вежа” та впродовж дня ознайомлювалися з принципами роботи муніципалітету міста Пярну.

“Червона вежа” – найстаріший архітектурний пам’ятник міста XIV сторіччя. Цього дня новокаховчани ознайомилися з історією міста Пярну разом з істориком та колишнім директором музею паном Альдуром Вунком.

В приміщенні муніципалітету українську делегацію привітав мер Пярну пан Ромек Козенкраніус. Впродовж дня відбулися зустрічі з начальником управління містобудування, Кайдо Коппелем, архітектором паном Анрі Ессалу та керівником служби нагляду за будівництвом паном Мером Нігул. Говорили про містобудування та стратегічний розвиток Пярну.

Також відбулась зустріч з аналітиком ІТ-служби міста пані Аннемарі Хант. В цікавому діалозі обговорювали застосування ІТ-рішень в управлінні міста, переваги автоматизації та цифровізації процесів обслуговування громадян, перспективи розвитку та плани на майбутнє.