Спонтанно, але напрочуд гарно. У Новій Каховці відбувся чемпіонат України з волейболу

Днями у  нашому місті вирувало спортивне життя. Мова йде про чемпіонат України з волейболу. Як розповів «НК» директор ДЮСШ Новокаховської міської ради Петро Бойко, все вийшло несподівано і доволі спонтанно. А річ ось у чому.

В серпні в Херсоні, за ініціативи любителів і фанатів волейболу, була створена команда «СК «Херсон-Сіті». Вона одразу потрапила до переліку шістнадцяти команд вищої ліги чемпіонату України, – зазначив у розмові Петро Анатолійович. – Багато скептиків і недоброзичливців пророкували їй недовге існування, хоча б краще підтримали в нелегкі часи становлення. Херсонщина дуже багата на талановиту молодь, але всі вони покидають область і продовжують кар’єру гравців в інших регіонах. Команда «СК «Херсон-Сіті» створювалася саме для того, щоб наполегливі юнаки згодом захищали честь рідного краю. Тому підтримка їм потрібна не лише в Херсоні, а в межах всієї області. І от коли за три дні до проведення ІІІ туру чемпіонату України стало відомо, що в Херсоні не знайшлось спортивної зали відповідного рівня для проведення змагань, руку допомоги простягла Нова Каховка. За згодою міського голови Володимира Коваленка було вирішено провести турнір у «Будівельнику».

Два дні поспіль тут відбувались справжні волейбольні баталії. Такого ажіотажу, мабуть, не очікував ніхто. У залі – більше двохсот вболівальників. Крім новокаховчан приїхали херсонці, жителі Берислава та Каховки. А подякою всім їм стала гра команд «СК «Херсон-Сіті» – «ВК «Бахмут-ШВСМ», – видовищна і напружена, що тривала 2,5 години, коли до фінального свистка не було зрозуміло, хто ж саме стане переможцем. На щастя і на радість нашим вболівальникам з рахунком 3:2 перемогли херсонці. І нехай тепер скажуть скептики, що не потрібна така команда. Ще довго після гри в залі не вщухали емоції, гравці дякували вболівальникам за підтримку, фотографувались, ніхто не хотів розходитись, люди обмінювались враженнями від побаченого з побажаннями ще і ще раз побачити таке дійство.

Наступного дня відбулось офіційне відкриття змагань. З привітальним словом виступили заступник міського голови С.Давидюк, головний тренер СК «Херсон-Сіті» К.Білий і технічний делегат ФВУ Р.Цвіль. Учасників привітали вихованці будинку дитячої творчості (директор І.Лісовська) ансамбль народного танцю «Любисток» та Анна Шульга, яка виконала акапельно Гімн України. Потім від щедрої Херсонської землі всім командам вручили великі запашні короваї.

На жаль, на змагання не прибула команда «Локомотив-2» (Харків), тому відбулася тільки одна гра між командами «ВК «Бахмут-ШВСМ» та «НУФВСУ» (Київ/ Житомир. Перемогу здобула команда «Бахмут-ШВСМ» з рахунком 3:0. За підсумками трьох турів гравці «СК «Херсон-Сіті» посіли ІІІ місце.14806980305841a8ae42bfc

P.S. Керівництво «СК «Херсон-Сіті» висловлює щирі слова подяки всім, хто долучився до проведення спортивного свята: міському голові В.Коваленку, начальнику відділу освіти О.Якубовій за надання спортивної бази; директору ДЮСШ П.Бойку, колективу й вихованцям закладу за комфортні умови, тобто організацію турніру, директору БДТ І.Лісовській та її колегам і вихованцям за церемонію відкриття, редакторам газети «Нова Каховка» Є.Кавуну та «Час» О.Філатовій, активісту В.Дяглєву – за рекламу та висвітлення змагань; фотосалону «Магія світла» і Олексію Щепкіну – за відеозйомку. Особливе слово подяки – всім вболівальникам.