Спорт заради дітей

В Новій Каховці активісти та волонтери анонсували новий благодійний проект «Спорт заради дітей». Влаштувати собі драйвовий ранок може кожен бажаючий, бо щонеділі о дев’ятій ранку на стадіоні «Енергія» проходитимуть тренування з різних напрямків.

Як наголошують організатори, мета проекту – залучити мешканців міста до занять спортом, а також зібрати необхідні кошти, щоб сплатити курс реабілітації для трирічного Вані Валько. Хлопчик має діагноз ДЦП, спастичний тетрапарез (хронічно-резидуальна стадія). Саме зараз йому необхідно пройти реабілітаційний курс, який допоможе повноцінно рухатися й ходити. Батьки Вані не в змозі самостійно зібрати 30 тис. грн, тож новокаховські активісти вирішили долучитись до збору коштів, які необхідно зібрати до вересня, аби дитина пройшла реабілітацію цього року.

І от у неділю, 14 липня, відбулося перше тренування, яке провела Надія Ільясова – талановитий викладач комплексів хатха-, юдха-, флай-йоги, засновник «Reliance studio», волонтер та людина з великим серцем. Сума благодійного внеску всього 50 грн, а емоції від бадьорого ранку на всі 100%. Тренування завершилося забігом зі спортивним клубом «NK run».

Якщо хтось має бажання допомогти Вані Валько, то кошти можна переказати на картку ПриватБанку: 5168757388169411 (Валько Наталя Володимирівна, мама Вані)

Долучайтесь до добрих справ, тренуйтеся та допомагайте!