Спортивні «Новорічні кубки» тривають у Новій Каховці

18 грудня, напередодні святкування Дня Святого Миколая та  інших зимових свят,  від імені міського голови Володимира Коваленка головні спеціалісти  відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Оксана Іксар  та  Анна Кліщевська завітали на заняття  до тренерів з волейболу ДЮСШ Новокаховської міськради Петра Бойка, Галини Бойко (в спортивну залу «Будівельник») та Наталії Меркотан ( у СЗОШ № 8), викладачів з  настільного тенісу   (ДЮСШ «Таврія») Валерія Дружиніна, Геннадія Воронцова   та їхніх підопічних. 

Гості привітали спортсменів  з передсвяттям, подякували за плідну працю,  побажали усім міцного здоров’я, удачі, наполегливості, наснаги, перемог та спортивних досягнень!
“Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвитку сфери фізичної культури і спорту!”, – наголосили вони.

Юні спортсмени отримали солодкі подарунки від мера  Володимира Коваленка, депутатів міськради та БФ “Нова Каховка” (Н. Безп’ята).

У свою чергу, вихованці та тренери секцій з волейболу і настільного тенісу висловлюють слова подяки міському голові, БФ «Нова Каховка»  та небайдужим депутатам, спонсорам  за підтримку та розвиток фізичної культури і  спорту у  нашому місті.