Спортсмен з Нової Каховки – «срібний» призер чемпіонату України з кікбоксингу WAKO

1922 квітня у Луцьку відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих в розділах «К-1», «Фул-контакт», «Кік-лайт» та «музичні форми». У змаганнях брали участь спортсмени з 19 областей України і міста Києва.

Серед учасників змагань був і спортсмен з Нової Каховки, вихованець  спортивного клубу  «Акцент» Артим Кирило  (тренер Юрій Маломуж), який в розділі К-1, здолавши в напівфіналі майстра спорту України, на гала-вечорі в першому своєму професійному поєдинку поступився за невеликою перевагою балів майстру спорту міжнародного класу та здобув срібну нагороду. Як зазначила президент національної федерації кікбоксингу WAKO Ольга Павленко – цього спортсмена  чекають великі перемоги.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради, адміністрація міської федерації кікбоксингу WAKO в Новій Каховці та колектив спортивного клубу «Акцент» вітає Кирила і Юрія Маломужа з вдалим виступом на змаганнях,  бажаємо нових перемог на турнірах, кубках та чемпіонатах.