Справами корінних народів у парламенті Канади опікуватиметься українка

Депутат українського походження Мері-Анн Мигайчук очолила комітет зі справ Півночі та корінних народів федерального парламенту Канади. Як передає кореспондент Укрінформу, таке рішення було ухвалено членами комітету.

Canada
Alex Indigo / www.flickr.com

«Корінні народи будуть дуже важливими для економічного майбутнього Канади. Молоді, активні члени громад корінних народів мають неймовірний потенціал. Для Канади це відкриває певні можливості», – прокоментувала своє призначення Мигайчук.

Додамо, що до обрання у парламент позаминулого року, Мигайчук працювала геологом та у рамках виконання своїх службових обов’язків часто відвідувала поселення корінних народів. «Я рада принести мій науковий та політичний досвід у комітет», – сказала депутат.

Нагадаємо також, що Мигайчук обіймала посаду міністра працевлаштування, розвитку трудових ресурсів і праці Канади до минулого місяця, коли Джастін Трюдо вирішив відправити її у відставку. Оскільки кожен канадський міністр є одночасно і депутатом, після втрати посади у Кабміні Мигайчук залишилася у парламенті.