Справжнє диво цей «Ручеек»!

15 червня у міському Палаці культури відбувся випускний спектакль-квест «Віртуальне в реальному», який підготували вихованці зразкового танцювального ансамблю «Ручеек» під керівництвом Марини Ющенко.

Яскраві номери, продумані рухи та величезна кількість світлових прожекторів породили масу емоцій у запрошених гостей. У своєму виступі діти зачепили важливу проблему суспільства – небачення реального світу через вплив гаджетів. У танці вони донесли суть питання, яке стосується не тільки підростаючого покоління, а й дорослих людей.

У другій половині концерту міський голова Володимир Коваленко разом з Мариною Ющенко вручали свідоцтва про закінчення школи танцю, квіти та колажі фотографій випускницям – Вероніці Панченко, Юлії Аннос, Аліні Мішкіній, Катерині Чернусі, Анастасії Щербатюк, Валерії Торнавській та Юлії Лавреновій.

А ось якими враженнями від занять в танцями в цьому колективі поділилася з нами одна з учасниць ансамблю: «Я займаюся танцями близько 12 років. Цей довгий, але неймовірно цікавий шлях ми проводили разом. Подорожували не тільки Україною, а й Європою, представляючи Нову Каховку як талановите та здібне до танцю місто».

Життєвих уроків, здобутих у цьому колективі більше ніж достатньо. Наприклад, одна з випускниць школи згадала і про такий випадок: «Якщо запізнилась або пропустила заняття, то скоріше за все будеш танцювати в туфлях на 2 розміри більше та у рваній спідниці».

Сподіваємося й надалі танцювальний колектив нашого міста буде дивувати нас такими незабутніми та вражаючими дійствами.