Срібло для України під завісу Юнацьких Олімпійських Ігор приніс виступ фігуриста Івана Шмуратка

Вчора, 21 лютого, у Ліллехаммері відбулася урочиста церемонії закриття II зимових Юнацьких Олімпійських Ігор. За рішенням команди, нести прапор України було доручено чемпіонці II зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2016 року в Ліллехаммері з біатлону Христині Дмитренко. Про це повідомляє прес-служба, НОК України та олімпійської команди.

Приємно, що напередодні наймолодший учасник, як в українській збірній, так і серед усіх фігуристів, які брали участь у II зимових Юнацьких Олімпійських Іграх 2016 року в Ліллехаммері, – Іван Шмуратко приніс нашій команді третю нагороду II Юнацьких Олімпійських ігор 2016 року в Ліллехаммері, виборовши срібну медаль.

«Якби мені ще вчора сказали, що я стану призером Юнацьких Олімпійських ігор, не повірив. Я й зараз ще не до кінця вірю у те, що сталося. Дякую своїй команді, яка підтримувала та переживала за мене. Вони – найкращі», – прокоментував Іван Шмуратко.

Юні українські спортсмени гідно виступили на змаганнях, вибороли загалом три медалі (бронзу, срібло й золото) та неодноразово опинялися за крок до п’єдесталу.