Стало відомо, скільки військових служитимуть в прикордонному морському спецназі

«Державна прикордонна служба України – це правоохоронний орган спеціального призначення», –  сказав під час перебування у Чернівецькому прикордонному загоні Голова державної прикордонної служби України Петро Цигикал, передає прес-служба Державної прикордонної служби України.

«Сьогодні ми розвиваємося за двома напрямками. Перший напрямок –  це  правоохоронний, і другий,  – де ми нарощуємо свої зусилля на сході нашої країни, збільшуємо кількість наших резервів. Зокрема, – це 3 військові комендатури та декілька бойових застав. Крім того, Голова служби зауважив, що сьогодні ми нарощуємо зусилля з мобільними підрозділами. Збільшуємо кількість наших спецназівців:

«Думаю, що до кінця року ми будемо мати близько 1000 осіб особового складу нашого спецназу. І нарощуємо зусилля з морського спецназу, а це  – близько 270 людей, які будуть нести службу в підрозділах по акваторії Азовського та Чорного морів».

«Необхідно розуміти, що агресор, як кажуть, не спить, нарощує свої зусилля, і ми повинні дати гідну відсіч у випадку якихось форс-мажорних обставинах», – зауважив Голова прикордонного відомства.