«STAND UP COMEDY» у Новій Каховці (Фото)

30 березня у Новій Каховці, в кінотеатрі «Юність», як і було анонсовано раніше, відбувся  міський захід «STAND UP COMEDY», присвячений Дню сміху.

Гарний настрій, позитивні емоції   та чудові враження присутнім подарувала команда стендаперів з Херсона та Одеси. 6 юнаків і одна чарівна дівчина зробили вечір новокаховчан незабутнім, подарувавши добру “порцію” гумору. А гумор, як відомо, продовжує життя.

Привітали гостей та присутніх у глядацькій залі міський голова Володимир Коваленко та головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Нестерук.

“Доброта, сміх, гумор – це завжди набагато краще, ніж злоба, негатив, обман, заздрість, – наголосив мер. – Сьогодні лише гумор  дозволяє нам відволіктися від тяжких і одноманітних буднів. Дякую відділу молоді та спорту за те, що організували цей захід,  а  гостям і глядачам – за те, що не пошкодували часу і прийшли. Чудовий настрій як мінімум до 1 квітня усім нам  гарантований!”.

На початку заходу були розіграні квитки та свято гумору, що відбудеться 1 квітня за участі «STAND UP COMEDY» у Херсоні. Їхніх володарок ви бачите на світлині нижче. 

Переказати жарти гумористів, ми звісно не зможемо, як і ту атмеосферу, що панувала в залі. Тож повірте  на слово – було весело.  Стендапери подякували за теплий і щирий прийом і висловили надію, що візит до Нової Каховки їхньої творчої команди буде не останнім. А під завісу свята – традиційне селфі на згадку!