Старі друзі – нові вікна

Навчальний рік наближається до фінішної прямої, та це не стосується господарських клопотів освітніх закладів. Їх тут вистачає на весь рік. Адже навчально-виховний процес залежить і від матеріально-технічної бази, оновлення якої – питання номер один для всіх шкіл Нової Каховки. Особливо, коли мова йде про вікна.

Не секрет, що у більшості закладів вони давно відслужили свій вік, у деяких – вже двічі. Минулого тижня одній з наших шкіл – Дніпрянській пощастило: тут були встановлені одразу три енергозберігаючих вікна. вікна-1І пощастило двічі: найперше – в тому, що заклад має такого доброзичливого і дбайливого випускника і друга. Мова про депутата міської ради, підприємця Сергія Хоменка.

– Нашій школі 43 роки. Зрозуміло, що за цей термін багато що потребує оновлення, і вікна – в першу чергу. А їх у нас близько 200! І от наш випускник Сергій Хоменко, який завжди допомагає у всіх починаннях та ініціативах, запропонував започаткувати традицію серед випускників, та власне, просто небайдужих людей, – дарувати школі вікна, – розповіла директор Лілія Микитенко. – Звичайно, часи зараз не прості, не у всіх є можливість допомогти. Але для тих меценатів, хто її має – це гарний приклад. Тож, як говорять, першу цеглину покладено. Три новеньких вікна встановлені у шкільній бібліотеці. Чому саме там? По-перше, це місце, де вікна потребували негайної заміни, по-друге – тут щодня бувають абсолютно всі – як учні, так і діти, ну, а по-третє, – аби не було нікому образливо, мовляв, у тому класі поставили, а в нас – ні. Ця акція не разова, вона матиме продовження. Педагоги, учні та батьки, в свою чергу, щиро дякують нашому другові» Сподіваємося, що такі корисні справи стануть прикладом для інших. Сергію Вікторовичу, нехай ваше добро вертається до вас сторицею!вікна3вікна