Старт Нової української школи

З 12 по 15 липня на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради організовано і проведено тренінг для вчителів та заступників директорів чотирьох пілотних шкіл області з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти, участь в якому взяли участь вчителі початкових класів ЗОШ № 3 Л. Канєва  та Л.  Турбаба, заступник директора з НВР І. Казанчук.

-Організаторами заходу стали завідувач кафедри теорії і методики дошкільної та початкової освіти й психології КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради Т. Комінарець, доцент кафедри теорії і методики дошкільної та початкової освіти й психології О. Стребна, завідувач науково-методичної лабораторії початкової освіти Т. Клюєва, заступник директора ОЗСНВК «Академічна гімназія» О. Афанасіаді, – повідомляє І. Казанчук.

Програма заходу була насиченою: знайомство з проектом нового Державного стандарту та модельною навчальною програмою, поглиблення знань з питань інтегрованого підходу, розвиток навичок планування в умовах інтеграції, систематизація знань щодо організації освітнього середовища, орієнтованого на дитину, оцінюванням освітніх досягнень учнів, мали можливість змоделювати навчальну програму для 1 класу.

Учасники тренінгу впевнені, що отримані знання і вміння вони успішно втілять під час впровадження пілотного проекту у своїх навчальних закладах.