Стартував відбір в патрульну службу Херсона: “Це не стара міліція у новій формі – все буде по-новому”

Пункт прийому анкет урочисто відкрили міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, керівник Департаменту патрульної служби МВС України Олександр Фацевич, губернатор області Андрій Путілов, начальник Управління МВС Херсонщини Артур Мєріков, інші представники правоохоронних структур області та місцевої влади.

Про подію повідомляє прес-служба МВС.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликав жителів Херсонщини підтримати майбутніх поліцейських. Адже у новому підрозділі служитимуть найбільш підготовлені хлопці та дівчата, девізом роботи яких буде гасло «СЛУЖИТИ та ЗАХИЩАТИ!».

– Сьогоднішній набір у Херсоні – це черговий крок української нової патрульної поліції. До місцевої патрульної служби буде набрано 300 чоловік. Це не стара міліція у новій формі – все буде по-новому. Перші патрульні вже несуть службу в Києві та Одесі. Зовсім скоро вони вийдуть й на вулиці Харкова. Можливо у них одразу не все виходить, але вони вчаться і зовсім скоро стануть справжніми професіоналами, – наголосив Міністр внутрішніх справ.

Херсонська ПоліціяНачальник Департаменту патрульної служби МВС України Олександр Фацевич дав настанови кандидатам та закликав жителів області активно долучатися до проекту.

– Запрошую всіх бажаючих до патрульної служби поліції. Конкурс дуже великий, охочих багато. Чим більше громадян подасть заявок, тим якісніше буде відбір. Ми вас підтримаємо та допоможемо, – підкреслив Олександр Фацевич.

У перші години прийому анкет вже 240 осіб виявили бажання служити у новій поліції. Прийом анкет триватиме до 6 жовтня 2015 року.