Стежинами проекту “Профіквест”

Для учасників інноваційного проекту «Обласний профіквест «В долонях степу і Дніпра», розпочавсяновий 2016-2017 навчальний рік. Наші дослідники стали доросліше та вже готові до нових відкриттів. Для учнів та кураторів завдання проекту було нове та на перший погляд нездоланним, але учні 8-ого класу з легкістю та цікавістю розпочали та продовжують опановувати стежинки Профіквесту.

Перший етап реалізації Проекту – організаційний, вже за плечима. На даний час активно реалізується самий цікавий другий етап проекту – навчально-дослідницький, де розкриваються та реалізуються поставлені перед учнями завдання: через екскурсії розкривати, досліджувати та презентувати історичну, культурну та природну спадщину Нової Каховки.

Упродовж  травня – серпня поточного року школярі відвідали картинну галерею, музей «Таврія» та музей А.Бахути. Побували на території заводу ПАТ «ДМК «Таврія»»,побачили як створюються найкращий коньяк та вина Херсонської області. Відпочили на базі зеленого екотуризму «Славутич» в місті Таврійськ, водно-спортивній базі «Катрін». Відвідали жіночий монастир та базу розвитку зеленого туризму «Находка» села Корсунка, оглянули красу готелю яхт-Клубу Maxim Marin» та покаталися на конях кінного клубу «Еко-Аллюр». А також зустрілися з представниками Каховської ГЕС, Головного управління Північно-Кримського каналу та послухали історію створення музеїв на цих підприємствах.

Багато чого побачили та дізналися наші учасники проекту «Профіквет»  результатами виконаної роботи із задоволенням ділилися зі своїми ровесниками на web–сторінці проекту та на сторінках груп у соціальних мережах Facebook, ВКонтакте.

Цей навчальний рік розширить горизонти туристичної привабливості Нової Каховки перед учасниками команди «Профіквест» для подальшого його вивчення та рекламування, як туристичної перлини Херсонської області.

О.Гладченко, провідний фахівець з питань зайнятості Новокаховського МЦЗ