Сто днів у школі

 Традиційне шкільне свято – 100 днів у школі – відбулося у 1-А класі ЗОШ № 7 (директор – Л. В. Грішагіна). З яким же нетерпінням першачки чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні та вірші, готували танок! А як же інакше?! Адже на свято завітало стільки гостей! Це і вчителі , і директор , і  батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички.DSC05883

Учні всім продемонстрували, що вони навчилися протягом перших ста днів у школі. Усі дітки підросли , багато чого навчилися. Своїми знаннями і вміннями вони завдячують класному керівнику Кучмі Л.Д., учителям англійської мови Крутієнко Н.В. та Іванюк О.О. , вихователю групи продовженого дня Табунщик Л.В. Учителі англійської мови провели фрагменти уроків, під час яких кожен учень показав свої знання  з англійської мови.  А як чудово наші малюки співали пісень, супроводжуючи кожне слово танцями й веселими посмішками!

Маленькі артисти були  задоволені своїми виступами! В оченятах світились радість, захоплення та гордість. А в очах батьків виднілися сльози. Адже, здається, зовсім нещодавно їх дітлахи вперше ступили на поріг рідної школи, уперше відкрили Букварик, прочитали своє перше слово…

З радістю та гордістю говорила про своїх першачків  учитель  Любов Дмитрівна, адже вона  ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі і перемоги, коли учні вчилися читати і писати літери. Дякувала дітям за активні працю на уроках, дякувала і батькам. Батьки учнів 1-А класу щиро вдячні Любові Дмитрівні  за доброту і щедрість серця,  бажають їй успіхів у нелегкій роботі на педагогічній ниві.

Свято закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! І ми впевнені, що цей шлях буде легким та радісним з такою чудовою вчителькою, як Любов Дмитрівна, яка стала для дітей і другом, і мудрим наставником, і другою мамою!
DSC05974DSC06010 DSC06005

Я. Тарабанова, заступник директора з НВР