“Storyfelt” в картинній галереї Нової Каховки

В картинній галереї ім. А.С.Гавдзинського відкрилася виставка унікальних творів із вовни. Кафедра дизайну Херсонського національного технічного університету, студія VOVNA представила свою виставку “Storyfelt” неповторних валяних виробів, які ніколи не виходять з моди.

Дивуєшся тому, що роботи, які експонуються, виготовлені лише протягом року – студія VOVNA створена у 2017 році. Неймовірні творчі задуми в панно і палантинах, дуже ніжно дивиться вовна з віскозою, неперевершені поєднання вовни з керамікою.

Звичайно це титанічна праця студентів і викладачів, – в першу чергу, професіоналізм других, їх вміння донести свою ідею і навчити мислити молодь, мислити неординарно, а потім втілювати це в свої твори. Вражає колекція креативних палантинів – дипломна робота однієї із студенток.

Деякі роботи по-живописному яскраві і насичені. Деякі, як витончена графіка з мінімумом кольорів. Дуже екзотично виглядає об’ємне панно з кратерами мушель, водоростями і хвилями, що набігають на морське узбережжя, яке створювалося за одну ніч напередодні першого відкриття виставки в стінах альма-матер.

Затамовуєш подих від невагомих схрещувань, переходів від тонів та полутонів, до ледь помітного павутиння вовни. Організатор проекту і головний генератор ідей Олена Чепелюк, яка завідує кафедрою. Олена закохана у вовну давно. За два роки пошуків, як вона сама каже, «перепсувала кучу-малу вовни», але знайшла те, що хотіла – найкращу. І зараз передає свій досвід і вміння студентам, надихає і підтримує їхні починання і задуми.

На диво, яке знаходиться зараз в залах картинної галереї, варто подивитися. Приходиш до думки, що історія вовни, storyfelt, почалася з появою людини, а не останні вісім тисяч років тому. І хочеться вірити, що любов до вовни, не вийде ніколи із моди.

Ласкаво просимо до картинної галереї. Виставка триватиме до кінця грудня.