Стратегія розвитку Нової Каховки. Робота триває

Вчора, 8 серпня, у великій залі засідань виконкому  відбулось засідання робочої групи по розробці стратегії розвитку Новокаховської міської ради.

Як ми вже інформували,  в  результаті відкритого діалогу з активною частиною  містян в ході роботи над створенням стратегії буде намальована картина недалекого майбутнього Нової Каховки: актуальність і значимість тієї чи іншої проблеми, конкурентні переваги міста, його слабкі сторони тощо.

Під час зібрання, вже другого, відбулася презентація профілю громади, який охоплює ключові аспекти життя та діяльності Нової Каховки. Також присутні члени робочої групи ознайомилися з напрацьованими матеріалами, які були зібрані та узагальнені впродовж останнього часу.

Координують процес створення напрацювань у відділі економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради. Також підкреслимо: робота над створенням стратегії триває і кожен з вас, шановні містяни, може долучитися до неї. Свої пропозиції стосовно бачення розвитку міста ви можете надати, зателефонувавши за номером: 4-26-18, написавши листа на адресу міськвиконкому або на електронну скриньку: nkmv@kahovka.net. Не будьте байдужими!