Студентам “приборки” розповіли про насильство в родинах та шляхи подолання цієї проблеми

26 жовтня  у Новокаховському приладобудівному технікумі  відбувся «круглий стіл» за участі студентів 1-х курсів. Темою обговорення стало насильство в родинах.

Найголовніші акценти були поставлені на тому, що кожен, хто потерпає від насильства має сказати «Ні!» насильству у власній родині. Адже сім’я – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному – і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.

Зі студентами спілкувались представники координаційної ради міськвиконкому: Н. Павлова, провідний фахівець центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді. О. Василенко, головний спеціаліст служби у справах дітей та М. Бурдюг, інспектор поліції відділу молодіжної превенції Новокаховського ВП ГУНП. Профілактичну міні-лекцію присутнім прочитала Наталія Павлова.

В ході безпосереднього спілкування зі студентською молоддю жваво обговорювалось те, що першим кроком до подолання проблеми насильства в родині має стати її усвідомлення, як суспільством в цілому, так і кожним окремим громадянином. Адже ця  вона  досить часто є прихованою і для суспільства, і для тих, хто є жертвою  подібного  насильства. Необхідно змінювати терпиме,  подекуди і байдуже ставлення суспільства до насильства в родині.