Студенти Новокаховського ПТУ-14 – переможці обласних зональних змагань з футзалу

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю. Державний навчальний заклад  «Професійно – технічне училище №14 м. Нова Каховка» (директор І. Сердюк) завжди славилося не тільки навчальними показниками та професійними навчичками,  але й  своїми спортивними талантами.

Заклад з гідністю   продовжує традиції та  виховує фізично загартоване, здорове молоде покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. “Наше спільне завдання – залучати в спортивні секції, гуртки  якнайбільше учнів, юнаків та дівчат, але найголовніше – створення для цього відповідних умов”, – заначають викладачі училища.

20 березня на базі Херсонського професійного суднобудівного  ліцею  проходили зональні обласні змагання з футзалу. Збірна команда юнаків училища №14  в запеклій боротьбі з командою  ДНЗ “ВПУ № 2 м. Херсона” виборола І місце в Херсонській області

Адміністрація училища щиро зичить   спортсменам та керівнику фізичного виховання І.  Ходус високих здобутків та перемог у наступних змаганнях. Бажаємо усім Вам міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!