Студенти Нової Каховки зустрілись з ГО “Біла стріла” та міським головою

Сьогодні, 16 березня,  у Новокаховському вищому професійному училищі (директор М. Зальвовський) відбулася зустріч, приурочена до Дня українського добровольця.

Як розповів НК online заступник директора з виховної роботи В’ячеслав Рєзніков, учні й   педагоги поспілкувались з міським головою Володимиром Коваленком,  керівником громадської організації ветеранів АТО «Біла стріла» Дмитром Марковим та її членом Михайлом Нечосою.  Представники громадської організації показали учням училища документальний фільм про події під Дебальцевим січня 2015 року. Кадри фільму прокоментуавав та доповнив власними спогадами безпосередній учасник   подій Михайло Нечоса.

Мер звернувся до підлітків з проханням шанувати учасників та ветеранів АТО, пам’ятати про те, що є справжні Захисники  в нашій державі – це добровольці, які першими стали на захист східного кордону нашої держави. Також Володимир Іванович зазначив про необхідність завжди, у будь-яких  ситуаціях,  бути Людиною – шанувати своїх рідних та близьких, поважати педагогів навчального закладу, гідно вести себе у громадських місцях, бути відповідальними за свої вчинки.

Під завісу зустрічі гості подарували навчальному  альбом «Хронологія мужності», за допомогою якого учнівська молодь дізнається про всіх захисників, які представляли Херсонщину на передових позиціях АТО.