Студенти політеху – про свої цікаві будні

За доброю традицією, яка продовжується із року в рік, студентський актив Новокаховського політехнічного коледжу завітав з візитом до міського голови Володимира Коваленка.

Юнаки й дівчата разом з наставником – викладачем англійської мови Валентином Тихим розповіли про все те, чим жив заклад цього року. Конкурси, спортивні змагання, проекти, всеукраїнська олімпіада, поїздки, – і це далеко не весь список всього того, про йшла мова у дружній, невимушеній атмосфері.  Студенти розповіли про відроджену газету коледжу «Ермітаж». На її шпальтах знаходять відображення найяскравіші моменти зі студентського життя. Кілька примірників випуску  діти  подарували меру та присутнім представникам ЗМІ.

А ще із захопленням активісти розповіли, що  нині беруть участь у конкурсі бізнес-проектів, який фінансово підтримують Сполучені Штати. Якщо новокаховчанам поталанить – представлятимуть роботу у столиці, а далі, можливо, й за океаном.  Ідея, що лягла в основу проекту політехівців – створення у нашому місті скалодрому, оскільки для новокаховчан такого виду розваги поки що недоступні.

Із захватом діти розповідали про свої подорожі, зокрема на Західну Україну, про спілкування в рамках «телемосту» з другом закладу – американкою Коні Кьєн. Говорили про свої студентські клопоти, проблеми, мрії та плани на майбутнє.

В свою чергу, Володимир Іванович подякував своїм юним друзям за активну життєву позицію, за прагнення бути завжди кращими і першими. Міський очільник пообіцяв надати підтримку у разі необхідності, адже двері його кабінету для молодих, активних та ініціативних завжди відчинені. Ну, а кмітлива молодь, підхопивши пропозицію, захотіла завітати туди одразу. Звісно, не обійшлось без світлин та жартів: один хлопчина без зайвої сором’язливості одразу сів у крісло голови і попросив останнього постояти позаду нього.  Ось така вона, молодь. Залишається побажати їм подальших звершень, перемог та досягнень!