Створюється експертна рада

З 1 лютого 2021 року на території Новокаховської міської територіальної громади розпочато реалізацію Громадського бюджету як процесу залучення мешканців громади до прийняття рішень щодо розподілу частини місцевого бюджету шляхом подачі власних проєктних пропозицій покращення міста.

Для координації виконання основних заходів та завдань щодо впровадження громадського бюджету, задля сприяння у проведенні експертизи поданих проєктів перед винесенням їх на голосування, розпорядженням міського голови створюється робочий орган – експертна рада, яка складається з фахівців виконавчих органів міської ради, представників громадськості та депутатів міської ради.

Члени експертної ради від громадськості обираються шляхом рейтингового голосування на зборах з числа кандидатів, які подали до уповноваженого робочого органу заяву, заповнену відповідно до Положення про Громадський бюджет (Додаток 3 до Положення).

Запрошуємо усіх зацікавлених осіб, передусім представників громадських організацій, громадських активістів, експертів, які бажають стати членом експертної ради та брати безпосередню участь у її діяльності, долучитися до зборів, які відбудуться 14 квітня за адресою: пр-т Дніпровський, 23, І поверх, каб. 119 (мала конференц-зала).

Для того, щоб взяти участь у зборах та стати обраним членом експертної ради необхідно до 14 квітня 2021 року заповнити заяву за формою, яку ви можете знайти за посиланням https://novakakhovka.pb.org.ua/help/forms, та подати її до уповноваженого робочого органу – КП «Агенція регіонального розвитку» за адресою: м.Нова Каховка, вул.Дружби, 60а (приміщення КП «Теплові мережі»), каб.№7.

Надайте заповнену заяву та візьміть участь у зборах по обранню членів експертної ради від громадськості. Пам’ятайте, хочете змін – робіть їх самостійно!

Слідкуйте за новинами на офіційній сторінці Фейсбук https://www.facebook.com/gbnovakakhovka