Субсидія – для тих, хто сплачує за комуналку

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» зі змінами та доповненнями, у разі отримання інформації про прострочену понад три місяці заборгованість з оплати послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн), субсидія на наступний строк не призначається.

Якщо протягом двох місяців громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

Нагадуємо громадянам про необхідність своєчасно оплачувати комунальні послуги. У випадках наявності заборгованості субсидія на новий період з 1 травня 2021 року в автоматичному режимі призначатися не буде.

Управління праці та соціального захисту населення