Субвенція за воду від держави та звернення до центральних органів  щодо  свавілля теркомісії

Сьогодні, 26 листопада, в Новій Каховці відбулась  позачергова сесія міської ради, у роботі якої взяв участь 31 депутат із 36 обраних.  Був прийнятий регламент роботи,  народні обранці проголосували  за умови оплати праці міського голови В. Коваленка, його заступників Л. Чурсинова, В.Сироватки, С. Давидюка.IMG_2330Найголовніше: були внесені зміни до рішення від 28 січня 2015 року №1903 «Про міський бюджет на 2015 рік». Мова йде про  субвенцію з Держбюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги  з централізованого водопостачання та водовідведення, яка виникла у зв’язку з невідповідністю  фактичної вартості тарифам, на  14 млн.  30 тис. 12,78 грн.  На цю суму збільшуються доходи загального фонду та зменшуються – спеціального.  Це гроші КП «Міський водоканал», «Таврійський водоканал», «Основа», які тепер можуть розрахуватись за свої борги держструктурам, у тому числі міський водоканал – за кредит Міжнародного банку, тобто  ми маємо справу не з   «живими» коштами, а лише  з розрахунками.

Крім того, було прийняте звернення до центральних державних органів, а також до Генпрокуратури щодо  рішення ТВК, яка уперто не реєструє секретаря міськради О.Лук’яненка депутатом. Зараз мова про те, що у реєстрі Новокаховського міського  управління юстиції О. Лук’яненко досі рахується керівником осередку ПР, хоча із партії вийшов у березні 2014 року.  Витівники із теркомісії придумали нову фішку: мовляв, він подав зарано заяву про реєстрацію депутатом – 2 листопада. І хоча того ж дня заяви подала велика група депутатів, яких без проблем зареєстрували, комісія на чолі із К. Рашевською, син якої, обраний депутатом  від партії «Укроп», галасував на сесії щонайбільше, не реєструє депутатом лише О.Лук’яненка, незважаючи на рішення судів, у тому числі і апеляційних.IMG_2344 Отакий у нас у місті закон, отака ТВК, отака ганьба на всю Україну.  У зверненнях  наголошується  про вчинення злочину.

Замість депутата від ПАРМС В.Сироватки, який затверджений заступником міського голови, депутатом голова ТВК К. Рашевська оголосила наступного за списком цієї партії  Юрія Власова. IMG_2337

IMG_2329
IMG_2333 IMG_2357