Сучасні  проекти у дошкільній освіті Нової Каховки

 Майстер-клас, проведений педагогом-майстром Кондратович А. М.  27 квітня на тему:  «Психолого-педагогічне проектування в ЗДО» в яслах -садку №7 «Ромашка» Новокаховської міської ради (завідувач Тетяна  Чепа), вкотре переконав: проектна діяльність в закладах дошкільної освіти – це одна з ефективних форм організації педагогічного процесу з дошкільниками  за умов взаємодії педагога та вихованців та  поетапна практична діяльність щодо досягнення правил поставленої мети.

Учасники  заходу  – вихователі закладів дошкільної освіти  Нової Каховки. В ході  роботи А.  Кондратович презентувала власну розробку організації та проведення місячного проекту з дітьми середнього дошкільного віку на тему: «Іграшка як засіб всебічного розвитку дитини дошкільного віку». Специфікою даного проекту є його новизна і сучасність, комплексний інтегрований характер, практична та  інформаційно-дослідницька спрямованість, залучення дітей та їх батьків до творчих та креативних видів роботи, нових сучасних форм ігрової діяльності.

Учасники даного заходу мали змогу переглянути повну структуру  проекту, переглянути мультимедійну презентацію та матеріали виставки спільних робіт, прийняти участь у цікавих видах роботи, які були використані педагогом в ході проектної діяльності з  вихованцями, їх батьками та мали позитивний результат.

О. Бариш,  методист ММК