Сучасні технології – опора вчителя

 Сучасний навчальний заклад вже неможливо уявити без комп’ютерної техніки та комп’ютерних технологій. У Національній доктрині розвитку освіти України в ХХІ столітті зазначено: «Суспільству, що розвивається, потрібні сучасно освічені, моральні, підприємливі люди, які здатні самостійно приймати відповідальні рішення в ситуації вибору, бути мобільними, динамічними, конструктивними фахівцями, володіти розвиненим почуттям відповідальності за долю країни».

Мета використання інформаційно-комунікаційних технологій, електронних освітніх ресурсів у професійній діяльності педагога дозволяє оптимізувати зміст навчання, модернізувати методи та форми організації НВП.

7 лютого  під керівництвом вчителя історії Є. Матяша у школі №10 відбулося засідання майстер-класу «Використання інтерактивної дошки у навчально-виховному процесі», адже вона  допомагає учителеві використати засоби навчання легко й невимушено, перебуваючи в постійному контакті з класом, дозволяє учителеві збільшити сприйняття матеріалу за рахунок збільшення кількості ілюстративного матеріалу на уроці, як то картинка з Інтернету або великомасштабна таблиця, текстовий файл або географічна карта. Вона стає незамінним супутником учителя на уроці, відмінним доповненням його слів. Учні сприймають інформацію швидше, беруть участь у групових дискусіях, роблячи обговорення ще більш цікавими, дозволяє їм виконувати спільну роботу, вирішувати загальне завдання, проводити перевірку знань відразу у всьому навчальному класі, організувати грамотний зворотний зв’язок «учень – вчитель». Роль інтерактивної дошки в процесі подання навчального матеріалу є однією з найважливіших сучасних проблем у методиці викладання.

Педагоги школи та учні висловлюють велику подяку за подарунок, який надала Каховська філія ТОВ «АТ Каргілл».

                                                                            Адміністрація ЗОШ№10