Суд скасував наказ про ліквідацію Новокаховського рибзаводу

13-го лютого, Херсонський окружний адміністративний суд розглянув справу за позовом Новокаховської міської ради до Державного агентства рибного господарства України про визнання протиправним та скасування наказу від 09.10.2019 р. №431 «Про припинення державної установи «Новокаховський рибоводний завод частикових риб».

Своєю ухвалою суд скасував наказ Державного агентства рибного господарства України 09.10.2019 р. №431 «Про припинення державної установи «Новокаховський рибоводний завод частикових риб».

Що відомо

Керівник Державного агентства рибного господарства України Ярослав Бєлов своїм наказом хотів ліквідувати Новокаховський рибоводний завод частикових риб, що розташований в Обривці. Підприємство планувалось приєднати до Херсонського виробничо-експериментального заводу по розведенню частикових риб, розташованого у Голій Пристані.

Свій позов до суду депутати Новокаховської міської ради мотивували тим, що рибозавод є зразковим і стратегічним підприємством як Херсонщини, так і усієї рибної галузі України. На захист свого підприємства став і колектив. Як результат, ухвалою Херсонського окружного адмінсуду від 6-го листопада 2019-го року була призупинена дія наказу Держрибагентства № 431.

Джерело