Сумлінному бізнесу Нової Каховки пропонують компроміс

kompromis

Аби роз’яснити платникам особливості застосування процедури податкового компромісу, в Новокаховській ОДПІ проведено ряд зустрічей із представниками бізнесу.

Як зазначає в.о. начальника Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області Галина Серебрянська, до 17 квітня поточного року у підприємців є можливість скористатися податковим компромісом. Він дозволяє платникам уникнути фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за заниження податкових зобов’язань з податків на прибуток та додану вартість за будь-які податкові періоди до першого квітня минулого року.

В податковій нагадують, що Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу», який Верховна Рада України ухвалила 25 грудня 2014 року, набув чинності 17 січня 2015 року. Відповідно до закону, при застосуванні процедури податкового компромісу платник має сплатити 5 відсотків від суми задекларованих або визначених у податковому повідомленні-рішенні податкових зобов’язань. При цьому інші 95 відсотків такої суми вважаються погашеними, а штрафні санкції та пеня не нараховуватимуться.