«Свіча, запалена від серця»

Щороку в березневі дні все свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка, який став символом України – Тараса Григоровича Шевченка. У  школі №7 (директор Лілія Грішагіна)  було проведено ряд заходів для учнів 1-11 класів.  

Розпочалися урочистості з лінійки «Тарас Шевченко – України син», яку підготували учні 6-9-х класів під керівництвом учителя української мови і літератури Стрепетової О.В.

Театралізована літературно-музична композиція «І став для нас він світочем у віках!», підготовлена учителем української мови і літератури Ковтун Т.І., допомогла школярам пізнати соціальні та життєві ідеали великого поета.

Відбулись “Шевченківські читання“, де учні із почуттям та ліризмом декламували поезії Т. Шевченка. Також на розсуд  учнів старших класів був представлений фільм « Таємниця генія Шевченка».

Літературні вікторини «Незабутній Шевченко», «Що ми знаємо про Шевченка?» відкрили для учнів 7-8-х класів нові сторінки з життя Тараса Шевченка. Завідувач бібліотеки Шарапова О. провела  інформаційну хвилинка біля книжкової полиці «Слово Кобзаря».

Усі заходи нікого не залишили байдужим. Кожен відчув себе частинкою великого українського народу, який із такою любов’ю і болем оспівував у своїх творах великий український митець.  Вони ще раз засвідчили невмирущу славу та величну силу поетичного слова генія, невимовну гордість за ту неоціненну спадщину, яку залишив нам Кобзар. Тож шануймо і будьмо гідними цього величного надбання!