Свідоме зірвання угоди – Омелян про про деструктивну позицію керівництва Борисполя щодо Ryanair

З першого дня процесу підписання угоди між аеропортом “Бориспіль” і Ryanair було ясно, що відбувається саботаж. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі телеканалу “112 Україна“.

Dublin Airport, near Gate 107
Tim Sheerman-Chase / www.flickr.com

“Я щиро здивувався позиції пана Рябікіна, але він це зробив спеціально для того, щоб у черговий раз точно зірвати переговори. Бо всі речі, які він озвучував, правдиві вони чи хибні, – це конфіденційні речі. Вони не озвучуються публічно. Насправді аеропорт “Львів”, ми вже маємо приклади, є докази, підписав абсолютно вигідний для аеропорту договір, контракт з компанією Ryanair. То ж пропонувалося “Борисполю”. Але мета аеропорту “Бориспіль” була інша – заблокувати вхід компанії Ryanair в Україну, а не вести переговори. З першого дня було чітко зрозуміло, що йде повний зрив і саботаж угоди. Я сподівався, що пан Рябікін прислухається не тільки до пана Майберга чи Коломойського, а вирішить прислухатися до керівництва країни. Він вирішив грати по-своєму”, – сказав міністр.

За його словами, підписання договору з Ryanair, було б величезним кроком вперед для аеропорту “Бориспіль”.

“Переговорна позиція за Ryanair тривала рік. Були обговорені всі моменти, була повна політична підтримка. Для аеропорту “Бориспіль” це, безумовно, був величезний позитивний крок вперед, тому що це б дозволило акумулювати кількість пасажирів і заробляти на неавіаційних послуг, як це практикується в усьому світі.