Свідоцтво про народження дитини отримують безпосередньо у пологових будинках Львівщини. На черзі – вся Україна

Свідоцтва“Це новий сервіс Мін’юсту, який робить життя українців простішим та комфортнішим,” – написав на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook Міністр юстиції України Павло Петренко.

Зокрема, урядовець зазначив: “Разом з львівським мером Андрієм Садовим запустили пілотний проект Міністерства юстиції із отримання свідоцтв про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку. Відтепер, щоб зареєструвати дитину, не треба буде вистоювати в чергах у РАЦСах. Співробітники органів юстиції у визначені дні самі приходитимуть до пологових будинків. Молоді мами, їхні чоловіки чи родичі зможуть на місці заповнити усі необхідні документи й одразу ж отримати перший документ нового українця. Це новий сервіс Мін’юсту, який робить життя українців простішим та комфортнішим. Вже через тиждень свідоцтво про народження дитини можна буде отримати в усіх львівських пологових будинках. Нині пілотний проект Мін’юсту запущено у 8 пологових Львівщини. З часом свідоцтво про народження дитини можна буде отримати в кожному пологовому будинку в Україні, щоб кожна молода мама відчула піклування з боку держави.”

Про можливість отримати свідоцтво про народження дитини безпосередньо у пологових будинках говорив у своєму щотижневому зверненні до львів’ян і міський голова Львова Андрій Садовий.