Світле свято Різдва у дитячому реабілітаційному центрі Нової Каховки

Ось і наближаються до завершення світлі й радісні новорічні та Різдвяні свята. Багатьом вони подарували нові надії, мрії,  оптимістичні настанови та сподівання. Саме на такій життєствердній ноті, з радісним  настроєм  святкували сьогодні, 10 січня, Різдво у Новокаховському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Наразі центр реабілітації відвідує 41 дитина.  Усі вони доклали неабияких зусиль, аби за них пораділи і батьки, і вихователі, і присутні гості.  Дітлахи співали, розповідали віршики, танцювали, грали в ігри, змагались у конкурсах.

На свято до центру завітали гості – міський голова Володимир Коваленко, єпископ Новокаховський та Генічеський Філарет, помічник-консультант першого заступника голови Херсонської обласної ради Людмила Бережна, голова громадської ради при міськвиконкомі Лариса Житченко,  очільник ГО ветеранів АТО «Біла стріла» Дмитро Марков, керівни МБФ «Дитяче майбутнє» Сергій Скорик та інші. Вони привітали усіх присутніх, побажали дітям та їхнім  батькам щастя, успіхів, здоров’я, міцної віри, терпіння і сил для подолання   усіх перешкод, що стали на життєвому шляху.

Під завісу свята на дітвору чекали солодощі від міського очільника, Новокаховської єпархії і спонсора  Наталії Щербини (ТОВ «Солодкий світ»). Та й на цьому сюрпризи не закінчилися. Працівникам центру Лариса Житченко в якості презенту від організацій, що входять до складу громадської ради,  вручила новий та дуже необхідний закладу пилосмок. Людмила Бережна подарувала спеціальні посібники для викладачів, що стануть їм у нагоді в роботі з групами дітей, а ще – підписку на видання «Нова Каховка». Як розповіла директор центру Оксана Олексієнко,  напередодні нового року закладу Новокаховською єпархією був подарований килим для актової зали, на якому малюкам дуже зручно проводити свій час. Тож колектив дуже вдячний усім за таку необхідну  допомогу, а  найперше – за подаровану радість  дітям і належні умови для їхнього  перебування у стінах закладу.