Світло на вулицях Дніпрян вже не мрія, а норма

Освітлення вулиць є багаторічною мрією жителів Дніпрянської селищної ради. Бо нічні ліхтарі – це не просто окраса вечірнього краєвиду населеного пункту, а й безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрути в вечірній час.

За повідомленням   голови Дніпрянської селищної ради Анатолія Білого, одним з пріоритетних напрямків Програми соціально-економічного розвитку Дніпрянської теріторіадьної громади є реконструкція вуличного освітлення в селах Корсунка, Нові Лагері, Піщане та смт Дніпряни. Депутати селищної ради при затвердженні річного бюджету одноголосно підтримують виділення необхідних коштів для фінансування відповідних витрат.

Минулого року результатом завершальних робіт одного з етапів вказаного напрямку стало підключення до мережі електропостачання освітлення вулиці Наддніпрянської. Навесні поточного року засвітилися центральні вулиці  Корсунки, Нових Лагерів та Піщаного.

А віднедавна засяяла нічними ліхтарями вулиця Вишнева у Дніпрянах. Прогулянки вечірнім селом та очікування громадського транспорту стали зручнішими та безпечнішими.

Депутатський корпус та виконавчий комітет Дніпрянської селищної ради на цих досягненнях не зупиняються,  процес реконструкції вуличного освітлення триває.