Світлої пам`яті Віктора Миколайовича Мартинюка…

Сумна звістка надійшла 16 січня. Пішов з життя відомий і шанований в Новій Каховці  ветеран, добра і щира людина – Віктор Миколайович Мартинюк.

Щирі слова співчуття родині у зв’язку з втратою висловлюють міський голова Володимир Коваленко, міська Рада ветеранів війни та праці і її голова Дмитро Папуша, Громадська рада і її голова Лариса Житченко, колективи музею історії Нової Каховки і редакції міського радіо, всі, хто знав Віктора Миколайовича.

Віктор  Мартинюк народився 10 червня 1927 року в с. Кивачівка Тепликського району Вінницької області в багатодітній селянській родині. З малих літ він працював. У жовтні 1944 року був призваний в армію. Спочатку служив кулеметником у запасному полку, а потім 6 років – на Балтійському флоті, в Кронштадті, на канонерському човні.

Після демобілізації впродовж 2,5 років він працював на відбудові  шахт Донбасу, а з березня 1954 року і на наступні 33 роки пов`язав свою трудову біографію з Таврійським краєм. В його умілих руках потужні бульдозери і скрепери виконували ювелірну роботу, переміщували тисячі кубометрів грунту на спорудженні  Інгулецької зрошувальної системи, каналу Сіверський Донець – Донбас, Ялтинського водосховища, Північно-Кримського, Головного Каховського магістрального і сотень кілометрів розподільчих, міжгосподарських каналів, на підготовці сотень гектарів рисових чеків у Скадовському і Каланчацькому районах Херсонщини.

Більше 13 років Віктор Миколайович Мартинюк очолював одну з кращих в системі Укрводбуду бригад механізаторів. У 1961 році був нагороджений медаллю «За трудову відзнаку», у 1963 році удостоєний звання «Заслужений будівельник України», у 1966 році йому було присвоєно звання «Герой Соціалістичної праці», а наступного 1967 року  – звання «Заслужений меліоратор України».

Та найголовніше – Віктор Миколайович був чудовою людиною, любив людей, цінував друзів, із задоволенням допомагав всім, хто звертався до нього по допомогу. Він був світлою, щирою і мудрою людиною.

 Прощання з Віктором Миколайовичем Мартинюком відбудеться 17 січня за адресою проспект Дніпровський, 53. Поховання розпочнеться о 12.00.

radionk.com.ua