Свого лікаря обрав кожен третій українець

Національна кампанія “Лікар для кожної сім’ї” швидко рухається. Скоро настане час змінювати гасло з “Всім потрібен власний лікар” на “Всі мають власного лікаря”. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила очільниця МОЗ Уляна Супрун.

“На сьогодні 14,8 мільйонів українців підписали декларації з сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами. Потужний результат! І найбільш помітний в тих областях, де місцева влада і медзаклади зробили свою роботу.

Це вінничани — там 56% мешканців області обрали своїх сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів. Наступні серед лідерів — Полтавська, Харківська і Хмельницька області. В цих регіонах навіть не кожен третій, а майже кожен другий вже має свого лікаря.

Робота управлінців у цих областях — приклад для інших регіонів. І сигнал, що час наздоганяти!

Власний лікар — must have для здорового і довгого життя. Послуги у нього, базові аналізи, вакцинація, профілактичні обстеження оплачує Національна служба здоров’я України, а отже вони абсолютно безоплатні для кожного. Дізнайтеся, які саме послуги можна отримати у свого лікаря тут — https://goo.gl/iHjY48.

Якщо ще не обрали свого фахівця — не відкладайте на потім! Це можна зробити, як у комунальних медзакладах, так і у приватних клініках (на сайті НСЗУ можна подивитися, в яких приватних медзакладах можна обрати лікаря http://nszu.gov.ua/index-7.html).

А тут можна дізнатися найважливіше про вибір лікарів — https://goo.gl/RgBvVr,” – йдеться у повідомленні.