Свою любов до Батьківщини вселяйте в сердечко дитини

 

        

18 травня в дошкільному навчальному закладі  яслах-садку №1 «Дюймовочка» (завідувач І.Матвієнко) відзначено День вишиванки проведенням тематичного заходу «Моя вишиванка – душа України, моя вишиванка – святий оберіг».

Організаторами заходу виступили завідувач І.Л.Матвієнко , вихователь-методист О.Стуканова. Підготовку і проведення здійснював колектив педагогів у складі музичних керівників Горовенко І.О., Яржемської К.О.,інструктора з фізичної культури Чорного СС.,  вихователя Іхно І.В..

День української вишиванки  – це свято, яке об’єднало  кожного – від дитини до дорослого. Діти, колектив,батьки , святково одягнені в національний одяг, від щирого серця декламували вірші, танцювали, співали пісні, а найменші дошкільнята групи № 7«Джерельце» (вихователі Постаченко С.В., Шаміна О. М.)  представили флешмоб . Наш досвід переконує, що робота з патріотичного виховання юного покоління  – вкрай важливе завдання дошкільного закладу.

Хай вічною і всеперемагаючою буде любов дітей і батьків  до України і всі пишатимуться барвистою вишиванкою  та високим іменем – українці.

                                                                   О.Стуканова, вихователь-методист