Святий Миколай завітав до Дніпрянської школи

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. Напередодні цього дня діти пишуть листи до Святого Миколая, а у день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше.

Вже склалася така традиція, що кожного року учні 3-А і 3-Б класів готуються і святкують разом свято Святого Миколая. І цей рік був не винятком.

16 грудня  класоводи 3-х класів І. Ватуліна та О. Лісова  разом з учнями провели родинне свято «Вже іде Святий Миколай». На захід були запрошені батьки та рідні учнів. Діти та їхні рідні дуже плідно підготувалися, підібравши костюми янголят, зірочок, вивчивши багато віршів, пісень та ігор. У гості до дітей завітала Зима, Вітер, Чорт та Миколай.  Діти показали свої таланти, знання, були активними, а за гарну поведінку та успіхи у навчанні отримали подарунки від Миколая.

Це добре і очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудесну традицію святкування передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям. Сподіваємося, що у святкову ніч 19 грудня на дітей теж чекатимуть омріяні подарунки і всі бажання дорослих та дітей обов’язково здійсняться.

Класоводи 3-А, 3-Б класів Дніпрянської школи Ірина Ватуліна, Олена Лісова