Святий Миколай завітав до вихованців садка “Івонька”

За життя святого Миколая називали батьком сиріт. Він бідним і всім нужденним допомагав і за це Господь наділив його даром творити всілякі чудеса, і в народі йог стали називати  – Миколай чудотворець. Слухняним діткам він дарує подарунки, а неслухняним він кладе під подушечки різочки.

Ось і в ДНЗ №18 «Івонька» завідувач (Світлана Шулежко), завітало свято. Діти старшої групи (вихователі Пазухіна К. В. та Компанієць Г. Л.) поздоровили всю малечу зі святом Миколая: вірші, таночки, хороводи, маленькі зірочки з янголятками вітали всіх присутніх у цім залі. Наприкінці янголята дітям кожної групи подарували солодкі подарунки.

Але на цьому дива не закінчилися… Раптово з’явилися ще подарунки, а спонсором виявився чарівник Благодійний фонд Ігоря Колихаєва, в особі   Наталії Лях, яка привітала всіх і дітей і працівників  садка  №18 з новорічними святами, а малеча отримала солодкі перезенти.

Адміністрація, колектив та батьки вихованців дитячого садка “Івонька”  висловлюють  щиру подяку благодійному фонд Ігоря Колихаєва за надані подарунки та підтримку святкового настрою на передодні Новорічних та різдвяних свят.

В це казковий день бажаємо всім радості та добра, здоров’я та миру, великої удачі та виконання всіх мрій.

З повагою ДНЗ №18 «Івонька»