Святкування дня народження Івана Франка у місті-побратимі

Виповнилося 165 років від дня народження титана думки та слова, провісника української національної ідеї, світоча, який запалював своїм словом, – Івана Франка.

Як повідомляє сайт Новокаховської територіальної громади, з нагоди цієї визначної дати від Новокаховської громади до міста-побратима Дрогобича вирушила делегація у складі секретаря Новокаховської міської ради Дмитра Васильєва, керуючого справами виконавчого комітету Виталія Кубатка та начальника віддіу культури та туризму Наталії Зарудної.

Новокаховчани зустрілися з міським головою міста Дрогобича Тарасом Кучмою, передали найщиріші вітання та подарунки від міського голови Володимира Коваленка та всієї Новокаховської громади.

Також члени Новокаховської делегації відвідали урочисту церемонію нагородження лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка.

Слід зауважити, що присудження Міжнародної премії імені Івана Франка є почесним визнанням вагомих здобутків та значних заслуг науковців у галузі україністики та соціально-гуманітарних наук. Премію засновано з метою сприяння всеохоплюючому вивченню творчої, наукової, громадської діяльності Івана Франка і заохочення вчених з різних країн світу до проведення актуальних досліджень у галузі соціально-гуманітарних наук та україністики, що увиразнюють гуманістичний, національний, духовний, державотворчий сенс для пізнання та утвердження наукової і культурної спадщини України у світовому контексті.