Свято чудес та яскравих вражень

14 лютого   в Дніпрянському будинку культури, відбулося свято до Дня закоханих. Саме в цей день, у день Святого Валентина, хочеться сказати найкращі у світі слова, зізнатися якщо не в коханні, то хоча б у приязні чи симпатії.

Тому, організатори цього свята, Світлана Тішина та Ольга Артюх, намагалися зробити так, щоб цей день запам’ятався надовго чимось хорошим і позитивним. І їм це вдалося, свято виявилось напрочуд гарним, всім навіяло хороші почуття та позитивні емоції.  Незважаючи на холодний лютневий день у всіх присутніх на душі було тепло  як ніколи, а в залі панувала атмосфера щастя і романтики.

Ведучими свята були Михайло Корнієнко та Ольга Артюх. Усіх присутніх на заході  вони зачарували своїми танцювальними композиціями. Хочеться зазначити, що свої  вміння та навички Ольга Віталіївна із великим задоволенням передає учням, які відвідують хореографічний гурток, керівником якого вона є. Свої здібності, юні танцівниці,  уже мали змогу продемонструвати виконавши «Французький вальс» і «Танок амурчиків».

Сподобалася глядачам також і інсценівка «Як бабуся внука одягала», яку уміло зіграли Олексій Срібний, Олександр Нежура, Владислав Костючік. Як нагороду за свій артистизм вони отримали гучні оплески від усіх присутніх в залі.

Вікторія  Чудєснова, Анастасія Кляпка, Оксана Фединяк та Яна Черникова взяли участь у конкурсно-розважальній програмі, яка складалася із п’яти конкурсів: «Розбите серце», «Знайди пару», «Букет», «Гості на порозі» та «Оригінальна валентинка». Члени журі: Анатолій Білий, Олена Радченко, Дмитро Левченко та Світлана Фасій намагалися об’єктивно оцінювати юних конкурсанток, хоча це було зробити дуже важко, адже вони були просто неперевершені.

Кожна із них була відзначена в тій чи іншій номінації, а саме: «Міс Ніжність» – Анастасія Кляпка, «Міс Доброта»  – Вікторія Чудєснова, «Міс Чарівність» – Оксана Фединяк та «Міс Усмішка» – Яна Черникова.  Перемогу, за кількістю балів, здобула Оксана Фединяк. Кожна із учасниць переконалася у тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання. Після  його завершення учасники були запрошені до солодкого святкового столу, який для них організувала завідуюча Дніпрянським будинком культури Світлана Тішина.

У відомого естрадного співака Віктора Цоя є хороші слова: «Кохання варте того, щоб чекати, а  життя варте того, щоб жити».  Я  хочу, щоб ваше життя було довгим, щасливим, радісним та прекрасним. Нехай у ньому завжди поряд буде кохання і любов до матері і батька, до землі, любов один до одного.

Раїса Фединяк, заступник директора з виховної роботи Дніпрянської ЗОШ