Свято для талановитих та обдарованих в Новокаховській ЗЗСО №10

Обдарованість – це маленький паросток,

ледь проклюнувся із землі і

вимагає до себе величезної уваги.

В.О.Сухомлинський 

В цьому році початкова школа ЗЗСО №10 (директор Коткіна Т.В.)  вперше провела свято для шкільної родини «Талановиті та обдаровані учні початкової школи».

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник директора з НВП початкової освіти Шевченко Л.М. Вона  побажала учням ніколи не зупинятися на досягнутому, іти наполегливо і впевнено до своїх висот, до здійснення своїх мрій., до відкриття нових горизонтів пізнання. Мати завжди думку «Я можу», «Я повинен».

Кажуть, що кожна людина народжується з зерням у руці, тільки треба знайти поле, де воно найкраще проросте. І молодші школярі докладають масу зусиль, старань, щоб показати себе, проявити свої знання та вміння.

На свято були запрошені учні, які показали високий рівень знань, захищали честь школи та стали переможцями олімпіад з базових дисциплін, творчих та спортивних конкурсів і змагань та проявили себе у громадському житті школи.

Школа пишається своїми талановитими учнями, їх досягненнями. Вони є прикладом для своїх ровесників. І нехай наша шкільна родина поповнюється талановитими, обдарованими, творчими, найкращими учнями.

Велика подяка у проведенні заходу Мішаковій Ю.Д.,  Тригубенко О.А., Суховицькій О.В.Шальновій Н.П. і ведучим  – Марії Першиній і Вероніці Багіровій.

Л.М. Шевченко, заступник директора з НВР